Access Facelift®

Botoks ile mimiklerinizi dondurmadan, akupunktur iğneleri ya da bedeninizde diğer travmalar yaratmaya gerek OLMADAN, daha genç olmak ister misiniz?

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe ,yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen yüzde ve bütün beden boyunca benzer etkileri yaratabilen, harika bir prosestir.

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe diğer alternatiflerden farklı olarak, siz ve bedeniniz üzerinde daha nazik, daha özenli ve daha kolaydır. Bundan daha iyi nasıl olur?

Bu sınıfta, bütün bedeninizi sıkılaştırmak (germek) ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşlar vasıtasıyla, yüzünüzün ve boynunuzun üzerinde bakım uygulayarak, enerjileri nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz.

Bu dinamik sınıfta, 2 kez tam enerjetik yüz germe seansı alıyor ve veriyorsunuz, hem de bunu başka birilerine uygulamayı öğreniyorsunuz.Toplamda 4 seans almış olacaksınız.

Gary ve Dain’in hazırladığı uygulama videosu izlendikten sonra seanslara başlanacaktır.

Ayrıca eğitim kitapçığınızda sözlü prosesler de mevcuttur.

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe dünya çapında spalarda, masaj uygulamalarında, anti-aging merkezlerinde, plastik cerrahi ofislerinde ve yaşam merkezlerinde profesyonel olarak uygulanmaktadır.

Uluslararası uygulayıcı sertifikası verilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir